Profesjonalny salon groomerski dla psów i kotów

Kontakt z nami

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy wszystkich Państwa do kontaktu. Udzielimy odpowiedzi, a także służymy fachową radą. Jesteśmy nie tylko profesjonalnym salonem groomerskim – na miejscu znajduję się również klinika dla zwierząt Mirak, która specjalizuje się w leczeniu kotów oraz psów.

Adres:
ul. Św. Józefa 113
87-100 Toruń

Telefony:
56 654 42 93
694 496 673

W Lecznicy pracujemy od poniedziałku do piątku od 10:00 do 19:00, a w soboty od 10:00 do 14:00.

Obowiązek informacyjny

 

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.haniarak.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gabinet Pielęgnacji Psów Hanna Rak, ul. Św. Józefa 113, 87-100 Toruń, NIP: 8791387990 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem lecznicamirak@gmail.com bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych – Obowiązek informacyjny

Przed odwiedzinami w naszym salonie prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu wizyty. Kontaktując się z nami, możecie Państwo również zapisać się na kurs strzyżenia psów i kotów, czyli kompleksowe szkolenie groomerskie. Możecie zrobić to Państwo zarówno osobiście, jak i telefonicznie.

Zapraszamy!